2009 SOGB National Summer Games
25/07/2009 - 31/07/2009
    Generated by GMS 5.6
Registered to: Special Olympics Great Britain
 
 
  you are here > 2009 SOGB National Summer Games > JU Judo Boys/Girls Cat 1-8 >


    JU Judo Boys/Girls Cat 1-8    
 
Final Round
 

  Division B01  25/07/2009 status: Not started  
 
Name Age Delegation Gender Bib Round 1 score Fin div Final score Place
Sawyer-Copus, Alexander 11 Northern M 0 0 B01 0 1st
Tadman, Gregory 11 South East M 0 0 B01 0 2nd
Hedley, Anthony 11 Northern M 0 0 B01 0 3rd
 


  Division B02  25/07/2009 status: Finished - official  
 
Name Age Delegation Gender Bib Round 1 score Fin div Final score Place
Miller, Barry 15 East Midlands M 0 0 B02 0 1st
Walker, Daniel 15 Northern M 0 0 B02 0 2nd
 


  Division B03  25/07/2009 status: Not started  
 
Name Age Delegation Gender Bib Round 1 score Fin div Final score Place
Sarson, Sean 15 East Midlands M 0 0 B03 0 1st
Gach, Callum 12 Northern M 0 0 B03 0 2nd
 


  Division B04  25/07/2009 status: Not started  
 
Name Age Delegation Gender Bib Round 1 score Fin div Final score Place
James, Aaron Alexaner 13 Lothian M 0 0 B04 0 1st
Ferrier, Alexander 14 Scotland West M 0 0 B04 0 2nd
Search, Thomas 15 South East M 0 0 B04 0 3rd
 


  Division B05  25/07/2009 status: Not started  
 
Name Age Delegation Gender Bib Round 1 score Fin div Final score Place
Lister, Liam 13 Northern M 0 0 B05 0 1st
Corke, Jacob 14 South East M 0 0 B05 0 2nd
Farley, Thomas 12 South East M 0 0 B05 0 3rd
 


  Division B06  25/07/2009 status: Not started  
 
Name Age Delegation Gender Bib Round 1 score Fin div Final score Place
Black, Cameron 15 Scotland West M 0 0 B06 0 1st
Rogan, Anthony 18 Scotland West M 0 0 B06 0 2nd
Search, Peter 15 South East M 0 0 B06 0 3rd
 


  Division G07  25/07/2009 status: Not started  
 
Name Age Delegation Gender Bib Round 1 score Fin div Final score Place
Tadman, Holly 13 South East F 0 0 G07 0 1st
McDermott, Nikki 15 Northern F 0 0 G07 0 2nd
Scott, Sarah 15 Northern F 0 0 G07 0 3rd
 


  Division G08  25/07/2009 status: Not started  
 
Name Age Delegation Gender Bib Round 1 score Fin div Final score Place
Trueman, Aelisha 13 Northern F 0 0 G08 0 1st
Farish, Sophie 12 Northern F 0 0 G08 0 2nd
 


 
Round 1 Round
 

No divisions assigned

Generated on 21/08/2009